Cajun Baharatlı Tavuk, Fırın Patates, Sosisli Zeytinli Muffin – 2. Sezon, 35. Bölüm

Futbola doyduğumuz şu günlerde , maç öncesi hazırlayacağımız üç pratik tarifle karşınıza gelen Arda Türkmen’in , ‘ Sosisli Zeytinli Muffin’, ‘Cajun Baharatlı Tavuk’ ve ‘ Fırın Patates’ tariflerini  kaçırmayın…

Ardanın Mutfağı Haftanın Tarifleri
yorumlarYorumlar
  • leyla

   Temmuz 2012

   sevgili arda;yemek tarifi verirken okadar doğal ve bi okadarda sıcak anlatıyorsunki.senin saatini yakalayamazsamda iş te net ten bakıyorum.10 yaşında oğlum var,ricam bu yaştaki çocuklar içinde gerk okul dönüşü gerek kahvaltıda okula giderken hazırlayacağım tarifler ver.bir ricam daha var ben çalışan olduğum için buzlağa koyabileceğim yemek tarifleri verirsen kolaylık açısından çok sevinirim tabi mümkünse.teşekkürler:))

  • caner

   Temmuz 2012

   sevgili kardesım arda,
   programlarının hepsini takipetmeye çalışıyorum ama kaçırsamda sayfandan muhakkak seyrediyorum.seni bizlere ulaştıran kanal yöneticilerine çok teşekkurler.senın verdıgın tarıflerle hava atıyoruz,en son cajun baharatlı tavukla damaklar şenlendi.basarılarının devamını dılıyorum.ayrıca eldıvensız calısmana laf dıyenlerı hıc takma,aynen devam:)))

  • pınar

   Haziran 2012

   Sevgili Arda,
   Yemeklerinizi öyle lezzetli anlatıyor ve yapıyorsunuz ki… Bu yaştan sonra (Yemek hakkında hiçbir şey bilmediğimi sayenizde öğrenmiş oldum) sizin tariflerinizle aileme ve misafirlerime değişik lezzetler tattırıyor ve onların beğenilerini görünce sonsuz mutluluk duyuyorum. Vay bee lezzetli yemek yapmak böyle birşeymiş diyorum. Elinize sağlık. Herşey gönlünüzce olsun. Teşekkürler.